Gaz-Pol-Stal

 
powrót do menu WARSZTAT powrót do menu SPRZEDAŻ

O firmie

Auto Gaz to branża, w której firma GAZ-POL-STAL działa od 2002 roku. Z czasem nabyliśmy szeroką wiedzę i doświadczenie nie tylko na temat asortymentu towarowego czy doboru części, ale również w kwestii montażu systemów LPG, diagnozowaniu usterek instalacji gazowych i ich eliminowaniu.

Działalność naszej firmy opiera się na dwóch płaszczyznach. Pierwszą z nich jest sprzedaż i dystrybucja podzespołów oraz kompletnych instalacji gazowych, drugą świadczenie usług w zakresie montażu, serwisu oraz naprawy samochodowych instalacji gazowych.

Sprzedaż i Dystrybucja

Nasza placówka mieści się na terenie miasta Tarnowskie Góry, tam też prowadzimy hurtownię i sklep, w których oferujemy pełną gamę podzespołów instalacji gazowych.
Od czerwca 2006 roku można nas znaleźć również na portalu Allegro.pl, gdzie daliśmy się poznać jako solidny, uczciwy i rzetelny partner handlowy, o czym mogą świadczyć opinie naszych zadowolonych klientów.
 
Posiadamy największą na portalu Allegro.pl gamę podzespołów oraz kompletnych układów zasilania gazem LPG, jak również niektóre z układów do CNG, przy czym jest to tylko około 50% pełnej oferty towarowej.

W naszej ofercie znajdziecie produkty wielu renomowanych firm, takich jak:
 
 
Lovato, Tomasetto, Landi, Landi-Renzo, OMVL, Emmegas, Zavoli, Bedini (Auto Gas Italia), BRC, Stefanelli, Tartarini, VSI Prins, KME, Autronic, AEB, A/C (STAG), Lecho, STAKO, Valtek, Matrix, Protec Digital, HL Propan, ZAVOLI, Certools, OMB, Gurtner, Tartarini.

W handlu cechuje nas najwyższa dbałość o klienta, szybkość realizacji zamówień oraz profesjonalizm w działaniu.
Wszystkie zamówienia od klientów, zarówno sprzedaży wysyłkowej jak i tradycyjnej, są monitorowane przez specjalnie do tego celu stworzony system informatyczny zintegrowany z programem fiskalnym oraz bazami danych wysyłkowych, z numerami paczek włącznie.

To dzięki niemu możemy działać tak szybko i sprawnie, informując Państwa na bieżąco o statusie zamówienia, numerze paczki i firmie doręczającej. Dzięki pełnej integralności systemu jesteśmy w stanie w trakcie rozmowy telefonicznej z klientem podać pełną informację o zamówieniu.
 

Auto Serwis - Warsztat

 Drugą płaszczyzną działalności naszej firmy jest Warsztat-Serwis, którego podstawowym zakresem usług jest montaż , diagnozowanie oraz naprawa samochodowych instalacji gazowych. Bliskość zasobów magazynowych hurtowni sprawia, że jesteśmy w stanie błyskawicznie reagować na potrzebę wymiany podzespołów w samochodach przebywających na warsztacie.

Ponad to prowadzimy jeszcze usługi w zakresie
Napełniania i Odgrzybiania Klimatyzacji, Wymiany Opon oraz Diagnostyki Komputerowej

Zatrudniamy kadrę z wieloletnim doświadczeniem w branży, co stanowi gwarancję fachowej i rzetelnej usługi.